Marka

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Rodzaj paliwa

W tej grupie nie ma możliwości wyboru

Turbosprężarki Bobcat

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Użytkujesz maszyny lub ładowarki firmy Bobcat, ale masz wrażenie, że turbosprężarka nie działa najlepiej? Zapoznaj się z naszą ofertą. Szybko i skutecznie zregenerujemy turbo Twojego sprzętu.

Turbosprężarki do maszyn Bobcat

Bobcat to niekwestionowany lider na rynku maszyn i urządzeń budowlanych. W ofercie firmy można znaleźć m.in. koparki, minikoparki, ładowarki gąsienicowe oraz teleskopowe, a także profesjonalny osprzęt roboczy, sprawdzający się w firmach przemysłowych, budownictwie, rolnictwie i wielu innych branżach. Intensywna eksploatacja sprzętu może doprowadzić do uszkodzenia turbosprężarki, a tym samym znacznego zmniejszenia jego wydajności. W takiej sytuacji warto skorzystać z naszych usług. Regenerujemy turbosprężarki do maszyn Bobcat szybko i skutecznie.

Naprawa turbosprężarek do maszyn i ładowarek Bobcat

Oferujemy profesjonalną regenerację turbosprężarek do ładowarek oraz maszyn Bobcat 963C, S250, Loader i Takeuchi. Diagnozujemy problem i usuwamy go. Stosujemy nowoczesne, nieinwazyjne metody czyszczenia, wymieniamy uszkodzone elementy i dokładnie testujemy zregenerowane turbosprężarki przed odesłaniem ich do klienta. Gwarantujemy szybki czas naprawy oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny. 

pokaz