Marka

Model

Rodzaj paliwa

Turbosprężarki Infiniti

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Modele

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Wiele japońskich firm chciało podbić specyficzny, zamknięty rynek amerykański. Dlatego też, firmy takie jak Nissan tworzyły na ten rynek specjalną, luksusową odmianę swoich pojazdów. Aby jednak pojazdy nie były łączone bezpośrednio z marką matką, tworzono firmy na rynek amerykański z osobnym logiem i nazwą. Tak powstało Infiniti, czyli luksusowy, amerykański Nissan. Auta wyposażone w skórę, nowoczesny infotainment oraz mocne silniki z turbosprężarkami.

Infiniti - luksusowy Nissan w przebraniu

Infiniti zostało stworzone z potrzeby wejścia na nowy rynek. Amerykański rynek był bogaty, a ludzie tam mieszkający - wymagający. Próba zmiany wizerunku Nissana byłaby bez sensu, dlatego zarząd zdecydował o utworzeniu spółki córki - Infiniti. Marka ta posiada technologię Nissana, jednak wyposażenie jest zdecydowanie bardziej luksusowe. Dzięki współpracy Nissana i Daimlera, pojazdy te wyposażone są w silniki zbliżone do tych obecnych w Mercedesie klasy E.

Regeneracja turbosprężarki do Infiniti

Nasz sklep posiada regenerowane turbosprężarki do Infiniti Q60 oraz Q50. Jeżeli w waszej limuzynie zaczyna odzywać się niedomagająca turbosprężarka, to warto zapoznać się z naszą ofertą. Jest bardzo prawdopodobne, że znajdą Państwo wymaganą część w konkurencyjnej cenie. Nasze turbosprężarki regenerowane są metodą Genesis GX, co przywraca je do stanu “jak nowe”. Sprzedawane przez nas turbosprężarki objęte są 24 miesięczną gwarancją. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

pokaz