Marka

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Rodzaj paliwa

W tej grupie nie ma możliwości wyboru

5

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Mazda 5 to kompaktowy van, produkowany w latach 2005-2016. Model 5 zastąpił model Premacy, aczkolwiek na rynku japońskim “Piątka”, nadal posiadała nazwę Premacy. Auto powstało dzięki bliskiej współpracy Mazdy i Forda, dzięki czemu model 5 posiada bliźniaka w postaci Forda C-Max. Model “Pięć” posiada dwie generacje. Zależnie od generacji, samochód można było nabyć z wolnossącym silnikiem benzynowym, lub turbo doładowaną jednostką wysokoprężną. W 2016 roku, produkcja tego minivana zakończyła się. Auto nie posiada następcy, ze względu na porzucenie idei pojazdu typu van, na rzecz aut typu Crossover / SUV.

Regenerowane turbosprężarki do Mazdy 5

Mazda 5 to typowo rodzinny pojazd, który dobrze sprawdza się zarówno w mieście jak i na autostradzie. Samochód jest bardzo przestronny i wygodny, a zastosowane silniki benzynowe są niezawodne i wystarczająco ekonomiczne. Całość daje nam przyjemny, niezawodny pojazd, którym można bezpiecznie zawieźć dzieci do szkoły a także pojechać na wakacje. Wersje z silnikiem wysokoprężnym znakomicie odnajdują się w ruchu międzymiastowym i podmiejskim, gdzie odwdzięczają się niskim spalaniem i dobrą niezawodnością. Niestety, wysokoprężne jednostki Mazdy nie sprawdzają się w ruchu miejskim, ze względu na tendencję do gromadzenia nagaru. Nagar odkłada się, ponieważ temperatura pracy silnika podczas jazdy po mieście jest zbyt niska. Prowadzi to do zwiększonej awaryjności, która objawia się poprzez np. zatarcie turbiny. Jeśli w twojej Mazdzie 5 doszło do awarii turbosprężarki, to polecamy zapoznanie się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją!

Turbiny po regeneracji do Mazdy 5 w ofercie Genesis Turbo

W naszej ofercie znajdziesz regenerowane turbosprężarki do Mazdy 5 marki IHI. Wszystkie nasze turbosprężarki są w pełni sprawne, dzięki naszemu autorskiemu procesowi regeneracji Genesis GX. Każda turbina po regeneracji przechodzi także przez szereg badań i testów, co ma na celu sprawdzenie skuteczności regeneracji. Wszystkie nasze produkty posiadają takie same osiągi i wytrzymałość, co nowe turbiny, a także objęte są długą gwarancją. Dzięki takiemu podejściu do regeneracji, wszystkie nasze turbiny są dostępne od ręki a także są w pełni sprawne, dzięki czemu kupując u nas turbosprężarkę oszczędzasz pieniądze i czas. Ponadto, dzięki długiej gwarancji niczym nie ryzykujesz. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją do Mazdy 5!

pokaz