Regeneracja turbosprężarek Warszawa

Zachęcamy firmy jak i klientów indywidualnych z Warszawy do skorzystania z usługi regeneracji turbosprężarek. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksową naprawę i regenerację turbin, ponad 150 marek samochodowych, zarówno osobowych, jak i ciężarowych. To prawdopodobnie najszersza oferta, dostępna obecnie na rynku krajowym. Posiadamy świetnie wyposażone warsztaty, doskonałej klasy narzędzia do serwisowania turbosprężarek, a także nasz największy atut - czynnik ludzki w postaci zgranego i doświadczonego zespołu specjalistów.

Naprawa turbin w Warszawie i okolicy

Czy wiesz, że tylko w samej Warszawie zarejestrowano w 2020 roku ponad 280.000 nowych pojazdów? To wprawdzie mniej niż w 2019 roku, kiedy dokumenty wydano dla 342.912 sztuk, ale to ze względu na pandemię Covid-19.

Według danych z GUS na koniec grudnia 2020 r, w Warszawie jest zarejestrowanych blisko 1 mln 940 tys. pojazdów, z czego 1.5 mln z nich stanowią samochody osobowe. Takie dane są bardzo interesujące, ponieważ oznaczają, że w Warszawie jest więcej pojazdów niż ludzi. Wiemy jak duże jest zapotrzebowanie na usługę regeneracji turbo w Warszawie, ponieważ codziennie otrzymujemy dziesiątki telefonów od klientów. Pod terminem regeneracja turbin Warszawa / naprawa turbin Warszawa oferujemy zasadniczo dwa typy usług dla klientów z Warszawy:

* oferujemy zawsze nowy, możliwie najlepszy zamiennik, co jest naszą przewagą na rynku!

Rectangle_10.jpg
Rectangle_11.jpg

Serwis turbo - co warto wiedzieć?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku oferujemy przejrzyste zasady współpracy w zakresie regeneracji turbosprężarek. Przede wszystkim jesteśmy rzetelną, uczciwą firmą, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie serwisowania turbo w różnego typu pojazdach. Do wszystkich przeprowadzonych napraw używamy najlepszych zamiennych części, dostępnych na rynku. Dajemy gwarancję satysfakcji z wykonanej usługi. Nasze produkty są należycie testowane przed wysyłką, a czas realizacji zlecenia jest krótki i nie przekracza 2-3 dni roboczych.

Jednocześnie informujemy też, że podejmując z nami współpracę są Państwo poproszeni o przygotowanie starej części do oddania, jest to jeden z warunków, aby otrzymać nasz regenerowany produkt. Mogą to być w szczególności:

Jak wygląda proces regeneracji turbosprężarek?

Zdobyte na rynku doświadczenie pozwoliło nam wdrożyć w naszej firmie najlepszy model współpracy, w którym klient jest informowany o stanie turbosprężarki, kosztach i czasie naprawy już na początkowym etapie. W tym celu wdrożyliśmy następujący proces przebiegu remontu układów doładowania:

  • Klient dzwoni / zamawia turbo w sklepie internetowym;
  • Po akceptacji zlecenia, wybieramy z magazynu naprawionych turbin pasujący podzespół;
  • Sprawdzamy i testujemy turbinę przed wysyłką;
  • Wysyłamy towar do klienta - w tym samym momencie informujemy klienta, aby przygotował zepsutą turbosprężarkę do wysyłki do nas;
  • Klient odbiera zregenerowaną turbosprężarkę od kuriera i przekazuje mu uszkodzoną;
  • Klient montuje turbo i cieszy się powrotem mocy silnika;

Jaka jest cena regeneracji turbosprężarek w Warszawie?

Często pytacie Państwo jaka jest cena za naprawę turbosprężarki, dlatego w tym wątku postanowiliśmy udzielić odpowiedzi na nie. Odpowiedź brzmi: to zależy. I tak de facto jest, ponieważ od jej modelu, dostępnych na rynku części itd. Pragniemy jednak podkreślić, że bez Państwa zgody w zakresie akceptacji ceny, nie podejmiemy żadnych działań. Jesteśmy transparentną firmą, także w zakresie kosztów.