Najlepsza regeneracja turbin Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo Genesis Turbo zajmuje się handlem i regeneracją podzespołów samochodowych, takich jak turbosprężarki, wtryskiwacze, pompowtryski, katalizatory, filtry DPF/FAP a także przekładni kierowniczych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa zajmujące się naprawą pojazdów samochodowych. Genesis Turbo zajmuje się przede wszystkim regeneracją turbosprężarek oraz handlem tymi komponentami. Mamy w ofercie turbosprężarki pasujące do ponad 150 marek pojazdów - mamy modele pasujące zarówno do samochodów osobowych, ciągników siodłowych, autobusów, dostawczaków, maszyn budowlanych i rolniczych. Nasz sklep posiada prawdopodobnie najszerszą ofertę regenerowanych turbosprężarek na polskim rynku. Nasze zaplecze warsztatowe składa się z nowoczesnego parku maszynowego służącego do obróbki i serwisowania turbosprężarek i wtryskiwaczy. Dopełnieniem dla naszych maszyn jest doświadczona kadra składająca się z samych specjalistów.

Serwis turbo Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza jest miastem na śląsku z bogatą tradycją górniczą. Według urzędu statystycznego w Katowicach, miasto to zamieszkiwane jest przez ponad 120 tysięcy mieszkańców. Urząd statystyczny podaje także ilość zarejestrowanych samochodów osobowych w Dąbrowie. Wartość ta wynosi około 616 samochodów na tysiąc mieszkańców, co oznacza że w mieście jest prawie 74 tysiące samochodów osobowych. Do tej wartości należy oczywiście doliczyć pojazdy dostawcze, autobusy, maszyny budowlane i rolnicze a także ciągniki siodłowe. Dlatego wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i zainteresowaniu naszymi usługami postanowiliśmy zaoferować swoje usługi wysyłkowe w tej części kraju.
Regeneracja turbosprężarek Dąbrowa Górnicza to przede wszystkim regeneracja turbo na najwyższym możliwym poziomie, która odbywa się w naszej siedzibie. Naprawa turbosprężarek wymaga od nas stosowania tylko i wyłącznie zamienników najwyższej jakości. Każda naprawa jest przeprowadzana na zdemontowanym komponencie.

Rectangle_10.jpg

Najważniejsze informacje o regeneracji turbo

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wysokimi aspiracjami i długim stażem działalności. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam, na wypracowanie doskonałych zasad współpracy z klientem w zakresie świadczonych przez nas usług. Staż i doświadczenie jakie posiadamy zapewniło nam tysiące zadowolonych klientów. Wszelkie usługi dotyczące regeneracji wtryskiwaczy, turbosprężarek, katalizatorów, filtrów FAP/DPF czy przekładni kierowniczych zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie. Aby zapewnić taki poziom obsługi klienta, wszystkie naprawy wykonywane są za pomocą autoryzowanych części zamiennych - zawsze korzystamy z zamienników z górnej półki. Opracowany przez nas, autorski proces regeneracji Genesis GX przywraca turbosprężarki do stanu “jak nowa”. W związku z tym jesteśmy tak pewni swoich usług, że dajemy długą, 24 miesięczną gwarancję na swoje produkty. Mało to, w trosce o klienta oferujemy darmowy przegląd turbosprężarek po przejechaniu 50 tysięcy kilometrów. Każdy kupiony u nas produkt musi przejść nasze rygorystyczne testy przed wysyłką, dlatego ryzyko jakichkolwiek komplikacji jest zredukowane niemal do zera. Jeżeli podczas składania zamówienia wkradnie się jakiś błąd, to w takim wypadku dajemy możliwość zwrotu lub wymiany towaru w czasie 30 dni od przybycia kuriera. Cały proces wysyłki razem ze sprawdzeniem produktu trwa u nas zazwyczaj do 24 godzin. Czasami zdarzy się dłuższe oczekiwanie na produkt, jednak zawsze staramy się wysłać turbosprężarkę w czasie krótszym niż 3 dni. W tym miejscu musimy Państwa poinformować o jednym z kluczowych warunków zakupu regenerowanej turbosprężarki. Każdy, kto kupi jedną z naszych turbosprężarek, musi oddać nam swoją poprzednią, uszkodzoną turbinę. Produkty które kwalifikują się do zabrania od Państwa to:

 • wtryskiwacze,
 • pompowtryskiwacze,
 • turbosprężarki,
 • pompy wtryskowe.

Jak przebiega u nas regeneracja turbo?

Za pomocą wspomnianego wcześniej procesu Genesis GX przywracamy turbosprężarki do stanu fabrycznego. Nasza długa obecność na rynku pozwoliła nam na stworzenie optymalnego systemu współpracy. System ten wygląda następująco:

 • Klient zamawia towar przez internet lub poprzez rozmowę telefoniczną;
 • przetwarzamy zamówienie - wybieramy zregenerowaną turbosprężarkę z magazynu;
 • turbosprężarka jest dokładnie testowana - sprawdzamy poprawność regeneracji, parametry techniczne oraz wytrzymałość;
 • wysyłamy towar do klienta - informujemy klienta o tym, aby przygotował zepsutą turbosprężarkę dla kuriera
 • kurier przyjeżdża do klienta - następuje wymiana zepsutej turbosprężarki na zregenerowaną;
 • klient może od razu zamontować turbo do swojej fury a my otrzymujemy kolejne turbo do regeneracji
 • wszyscy są zadowoleni z współpracy

Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki w Dąbrowie Górniczej?

Regeneracja turbosprężarek nie ma jednej, sztywnej ceny. Naprawa turbo ma wiele aspektów, przez co podanie ceny od tak jest niemożliwe. Każde turbo jest w jakiś sposób unikalne, każde różni się trochę budową i złożonością. Bardzo dużo zależy od modelu turbosprężarki oraz od ilości części zamiennych dostępnych na rynku. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat cen turbosprężarek, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wejścia na naszą stronę Internetową.