Regeneracja turbosprężarek Kraków

Jesteś z Krakowa lub okolic i szukasz firmy, która profesjonalnie zajmuje się regeneracją turbosprężarek? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Od wielu lat zajmujemy się kompleksową naprawą turbin w pojazdach. Naszym atutem jest nie tylko nabyte przez lata know how, ale przede wszystkim zespół wykwalifikowanych ludzi. Jako firma dysponujemy nowoczesnym warsztatem, wyposażonym w profesjonalne maszyny do regeneracji turbo. Oferujemy kompleksową usługę do różnego typu modeli samochodowych, zarówno osobowych jak i ciężarowych.

Naprawa turbosprężarek w Krakowie i okolicy

Kraków to drugie co do wielkości miasto w Polsce po Warszawie. “Gród Kraka” to prawie 327 km kwadratowych powierzchni, które według danych z 2021 roku zamieszkuje ok. 776 tys. mieszkańców. Według ostatnich danych z GUS w Krakowie mamy zarejestrowane ponad 483 tys. pojazdów.

Znając te dane i potrzeby krakowskich kierowców, wychodzimy do Państwa z ofertą kompleksowej regeneracji turbin do samochodów osobowych i ciężarowych, dla ponad 150 marek i niezliczonej gamy modeli. Nie mamy wprawdzie zakładu na obszarze Krakowa, ale wszystkie zlecenia obsługujemy wysyłkowo, za pośrednictwem kuriera. Jeśli jesteś więc mieszkańcem Krakowa bądź jego okolic i masz problem z turbo w swoim samochodzie, to zadzwoń do nas i udzielimy Ci fachowej porady!

Rectangle_10.jpg

Co warto wiedzieć o serwisowaniu turbosprężarek?

Nasze zasady współpracy są bardzo przejrzyste. Wychodzimy z założenia, że transparentność w tym biznesie jest najważniejsze.

Oto jak działamy:

 • Regenerację turbiny zaczynamy jak pracuje na słabym poziomie;
 • Teoretycznie zregenerować można każdą turbinę, chyba że są uszkodzenia, mechaniczne jak np. dziura w obudowie;
 • Jeżeli nie można zregenerować turbiny, to dajemy swoją i doliczamy kaucje;
 • Dopiero ostatnim krokiem jest zaproponowanie nowej turbiny.

Oczywiście wszystko musi iść w parze z odpowiednią gwarancją, w tym przypadku na turbo spod naszego szyldu dajemy 24 miesiące. Możemy jednak obiecać, że żywotność turbo w samochodzie, a co za tym idzie Twoje zadowolenie potrwa znacznie dłużej. Wszystkie zregenerowane turbiny testujemy przed wysyłką. Działamy na tzw. wymianę czyli klient, który kupuje regenerowaną turbinę w jednym z wariantów, które proponujemy, jest zobligowany do oddania starej części w momencie dostawy.

Regeneracja turbosprężarek krok po kroku?

Proces regeneracji turbo, bądź też jej całkowitej wymiany na nową jest bardzo prosty, przejrzysty i składa się z kilku kroków:

 1. Klient zamawia w sklepie internetowym określoną turbinę;
 2. Wybieramy z magazynu naprawionych turbin pasujący podzespół;
 3. W przypadku wymiany turbina jest testowana przed wysyłką - sprawdzana jest min. poprawność naprawy, a także jej wytrzymałość. Kiedy klient kupuje nową turbinę, nie ma potrzeby oddawania nam uszkodzonej.
 4. Towar wysyłamy do klienta - w tym samym momencie informujemy klienta, aby przygotował zepsutą turbosprężarkę do wysyłki do nas;
 5. Klient odbiera zregenerowaną turbosprężarkę od kuriera i przekazuje mu uszkodzoną;
 6. Klient montuje turbo i jest zadowolony, a my dostajemy kolejne turbo do regeneracji
 7. Każdy jest zadowolony - prawda, że proste?

Jaka jest cena regeneracji lub wymiany na nową turbosprężarek w Krakowie?

Cennik za naprawę turbosprężarek jest bardzo zróżnicowany. Jest to zależne od modelu turbosprężarki, różnic w jej budowie czy dostępności części zamiennych. Aby uzyskać więcej informacji na temat potencjalnych kosztów, prosimy o kontakt telefoniczny bądź złożenie zapytania za pomocą formularza internetowego. Sprawdź również inne części w naszej ofercie, takie jak katalizatory.