Regeneracja turbin - Łódź

Turbosprężarka w pojeździe z silnikiem turbodoładowanym, jak każdy inny podzespół, może ulec awarii. Turbosprężarka najczęściej ulega zniszczeniu w wyniku intensywnej eksploatacji w samochodach o dużych przebiegach. Nieprawidłowe smarowanie turbiny może doprowadzić do jej zatarcia, a w konsekwencji, przy dalszym użytkowaniu auta, również do uszkodzenia silnika. Nieprzyjemny dźwięk w postaci gwizdu wydobywającego się spod maski powinien zaalarmować każdego właściciela samochodu lub innego pojazdu - np. maszyny budowlanej lub rolniczej o możliwości uszkodzenia turbosprężarki. Jeśli mieszkasz w mieście Łódź i Twój pojazd lub dowolny silnik przemysłowy wymaga regeneracji turbiny warto, abyś pomyślał o naprawie turbosprężarki w firmie, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Dzięki temu, że działamy szybko i oferujemy dostawę regenerowanych turbin kurierem już w 24 godziny od zamówienia nie będziesz czekał tygodniami na naprawę turbiny. Jeśli mieszkasz w Łodzi i chcesz naprawić turbosprężarkę skontaktuj się z naszymi konsultantami w celu omówienia szczegółów. Nasze usługi regeneracji turbin nie ograniczają się tylko do miasta Łódź, więc dzwoń śmiało również wtedy, gdy mieszkasz w innym mieście.

Uszkodzona turbosprężarka w Łodzi - jak postępować?

Jeśli jedziesz autem, obsługujesz maszynę rolniczą lub budowlaną i obserwujesz następujące objawy:

 • nagła utrata mocy silnika,
 • nieregularne (przerywane) rozwijanie mocy,
 • włączanie trybu awaryjnego silnika,
 • większe zadymienie spalin,
 • nietypowe dźwięki, takie jak gwizd,

radzimy jak najszybciej zatrzymać pojazd. Dalsza kontynuacja jazdy lub pracy maszyny może skutkować nie tylko awarią turbosprężarki, lecz także uszkodzeniem całego silnika, co w konsekwencji wygeneruje jeszcze większe koszty niż naprawa turbosprężarki. Jeśli masz zepsute turbo, mieszkasz w Łodzi lub okolicy i chcesz naprawić swój samochód lub maszynę, radzimy byś skorzystał z usług regeneracji turbiny. Proces ten polega na wymianie uszkodzonych elementów turbiny i doprowadzeniu jej do pełnej sprawności. Nasza firma wykorzystuje w tym celu tylko najlepsze dostępne na rynku zamienniki, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że regenerowana turbina posłuży im przez wiele lat.

Jeśli szukasz dobrego warsztatu, który szybko podejmie się regeneracji turbiny w Łodzi, skontaktuj się z nami. Genesis Turbo oferuje usługi naprawy turbosprężarek w całym województwie łódzkim.

Rectangle_10.jpg

Regeneracja turbin - Łódź i okolice

Z danych Urzędu Miasta Łodzi wynika, że w tym mieście zarejestrowanych jest ponad 400 000 pojazdów. Blisko połowa tych pojazdów ma ponad 10 lat. Starsze pojazdy w wyniku długiej eksploatacji są bardziej narażone na awarię turbosprężarki niż nowe. Ze względu na tak dużą ilość pojazdów 10-cio letnich i starszych obserwujemy duże zainteresowanie naszymi usługami. Naprawiamy turbosprężarki w Łodzi i okolicy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nie martw się jeśli miastem, w którym mieszkasz nie jest Łódź - regenerujemy turbiny w całej Polsce. Jeśli Twoje turbo nie działa, zadzwoń i dowiedz się więcej o naszej ofercie (+48 883 972 672).

Regeneracja turbosprężarek w Łodzi - na czym polega?

Regeneracja turbin w Łodzi z firmą Genesis Turbo jest łatwa i zajmuje mało czasu. Naprawiamy turbosprężarki do różnych pojazdów - nie tylko samochodów osobowych. Jeśli chcesz naprawić turbosprężarkę do:

 • samochodu osobowego (Audi, BMW, Mercedes, Volkswagen i wiele innych marek),
 • maszyny budowlanej (np. koparki Caterpillar lub ładowarki Bobcat)
 • maszyny rolniczej (ciągnika Claas, Fendt i innych),
 • autobusu miejskiego,
 • samochodu ciężarowego (Iveco, MAN, Scania),
 • śmieciarki (np. Dennis Elite),
 • silników przemysłowych lub morskich,

skorzystaj z oferowanych przez nas usług i nie ryzykuj uszkodzenia silnika. Warto zwrócić uwagę na to, że proces regeneracji turbiny w Genesis Turbo jest szybki i bardzo prosty:

 1. Wybranie i zamówienie właściwego modelu turbosprężarki z naszej oferty (online lub przez telefon).
 2. Dostarczenie zregenerowanej turbosprężarki klientowi.
 3. Przekazanie uszkodzonej turbosprężarki klienta kurierowi.

W magazynie posiadamy regenerowane turbosprężarki do wielu pojazdów dlatego proces wymiany turbiny na nową w naszej firmie przebiega znacznie szybciej niż w ma to miejsce w przypadku przekazania całego pojazdu do warsztatu i oczekiwania na regenerację i części zamienne. Wiele modeli turbosprężarek jesteśmy w stanie wysłać w przeciągu 24 godzin od zamówienia. Dzięki temu regeneracja turbiny w Łodzi przebiega sprawnie i szybko. Sprawdź także inne części, takie jak pompowtryskiwacze.

Naprawa turbosprężarek - ceny i dostępność dla miasta Łódź

Ceny regenerowanych turbosprężarek są uzależnione od rodzaju pojazdu, marki, modelu oraz rocznika produkcji. Dostępność danego modelu turbosprężarki zmienia się nieustannie dlatego prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek trudności ze znalezieniem odpowiedniego modelu. Z naszymi usługami regeneracji turbin w mieście Łódź możesz być pewien, że Twój pojazd szybko odzyska pełną sprawność.