Regeneracja turbin Poznań

Genesis Turbo zajmuje się kompleksową regeneracją turbosprężarek, wtryskiwaczy, katalizatorów i przekładni kierowniczych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszelkie firmy trudniące się naprawą pojazdów samochodowych, ciężarowych czy rolniczych. Oczywiście, klienci indywidualni także są mile widziani. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim regeneracją turbosprężarek - naprawiamy turbosprężarki pasujące do ponad 150 marek pojazdów - niezależnie od tego, czy myślimy o samochodach, dostawczakach, ciągnikach siodłowych, autobusach, traktorach czy maszynach budowlanych. Mamy prawdopodobnie najszerszą ofertę dotyczącą regeneracji turbosprężarek na rynku. Nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny do obróbki i serwisowania turbin oraz mamy najważniejszy możliwy atut - zgraną i doświadczoną kadrę składającą się z zespołu specjalistów.

Serwis turbosprężarek w Poznaniu

Poznań jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Nic więc dziwnego, że w tym mieście regularnie rejestruje się tysiące nowych samochodów. W tym roku, w Poznaniu jest około 415 tysięcy zarejestrowanych samochodów osobowych, co daje nam uśrednioną wartość około 800 samochodów na każdy tysiąc mieszkańców. Oczywiście, wartość zarejestrowanych samochodów może odbiegać trochę od prawdy chociażby dlatego, że Poznań jest istotnym centrum leasingowym. Pojazdy te mogą podróżować po Polsce, przez co będzie ich mniej na poznańskich drogach. W związku z tak dużym nagromadzeniem pojazdów w jednym miejscu, wyszliśmy naprzeciw zainteresowaniu oferując swoje wysyłki w tej części kraju. Pod hasłem regeneracja turbosprężarek Poznań, kryje się regeneracja turbo na najwyższym poziomie w naszej siedzibie. Zawsze działamy na zdemontowanym komponencie, a naprawa przebiega przy zastosowaniu najlepszej jakości części zamiennych!

Rectangle_10.jpg

Serwis turbosprężarki - ważne informacje

Genesis Turbo jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi aspiracjami. Oferujemy bardzo przejrzyste zasady dotyczące współpracy w zakresie regeneracji wtryskiwaczy, turbosprężarek, katalizatorów i filtrów dpf/fap oraz przekładni kierowniczych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz tysiące zadowolonych klientów. Wszelkie naprawy wymienionych wcześniej podzespołów wykonujemy za pomocą części zamiennych najwyższej jakości. Dzięki temu jesteśmy tak pewni swoich usług, że dajemy gwarancję na swoje działania - każdy produkt który przeszedł nasz cykl regeneracji objęty jest 24 miesięczną gwarancją. Ponadto, oferujemy darmowy przegląd turbosprężarek po przejechaniu 50 tysięcy kilometrów. Dodatkowo, jeżeli podczas składania zamówienia wystąpi pomyłka to dajemy możliwość zwrotu lub wymiany towaru w ciągu 30 dni od momentu przyjęcia towaru od kuriera. W celu utrzymywania najwyższego standardu obsługi klienta, dokładnie testujemy wysyłane przez nas produkty. Proces realizacji zamówienia w naszej firmie wynosi zazwyczaj 24 godziny z możliwością przedłużenia do maksymalnie 3 dni. Musimy także poinformować Państwa, że zamówienie u nas części regenerowanej wiąże się z przejęciem przez nas starej, uszkodzonej części. Jest to jeden z warunków aby otrzymać nasz produkt. Produktami które zabieramy od Państwa mogą być:

 • turbosprężarka,
 • wtryskiwacze,
 • pompowtryski,
 • pompy wtryskowe.

Jak przebiega regeneracja turbo?

Zdobyte przez nas doświadczenie pozwoliło nam, na stworzenie autorskiego procesu regeneracji turbosprężarek zwanego jako Genesis GX - proces ten przywraca turbosprężarkę do stanu fabrycznego. W związku z długim przebywaniem na rynku i współpracą z tysiącami klientów wypracowaliśmy najlepszy możliwy model współpracy. Przebiega on następująco:

 • Klient dzwoni lub zamawia w sklepie internetowym daną turbinę;
 • po otrzymaniu zlecenia, wybieramy z magazynu naprawionych turbin pasujący podzespół;
 • przed wysyłką, turbina jest testowana - sprawdzana jest poprawność naprawy a także wytrzymałość;
 • wysyłamy towar do klienta - w tym samym momencie informujemy klienta, aby przygotował zepsutą turbosprężarkę do wysyłki do nas;
 • klient odbiera zregenerowaną turbosprężarkę od kuriera i przekazuje mu uszkodzoną;
 • klient montuje turbo i jest zadowolony a my dostajemy kolejne turbo do regeneracji
 • wszyscy są zadowoleni :)

Ile kosztuje regeneracja turbo w Poznaniu?

Niestety, ale na to pytanie nie da się odpowiedzieć na wprost. Regeneracja turbosprężarek ma wiele aspektów, na które musimy zwrócić uwagę, dlatego podanie jednej ceny jest niemożliwe. Różnice w złożoności i budowie turbosprężarek mają bardzo duży wpływ na koszt regeneracji. Bardzo dużo zależy także od samego modelu turbosprężarki a także dostępności części zamiennych do nich. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat naszych cen, zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego - nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania!