Regeneracja turbosprężarek Świnoujście

Turbosprężarka to element pojazdu, który po jakimś czasie ulega uszkodzeniu. Dotyczy to zwłaszcza pojazdów, które mają duży przebieg. Oczywiście powodem awarii turbo może być coś innego jak np. zanieczyszczenia prowadzące do jej zatarcia.

Jako Genesis Turbo świadczymy usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek w bardzo przyjaznej dla klienta formule door to door. Wysyłamy do Państwa wskazany po konsultacjach model naprawionej i przetestowanej turbosprężarki, odbierając jednocześnie uszkodzony produkt, który następnie sobie regenerujemy. Nie działamy więc na obszarze Świnoujścia i okolic, oferując usługi na obszarze całego kraju. W ten sposób nie tracisz czasu na wizytę w warsztacie, a przy okazji nie narażać się na nerwy. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego bądź zadzwoń do konsultanta, aby uzyskać więcej informacji.

Pierwsze sygnały świadczące o tym, że turbo może być uszkodzone

W motoryzacji jest zazwyczaj tak, że przed awarią jakiejś części danego układu w pojeździe, mamy pewne symptomy, które ogłaszają wszem i wobec, że coś jest tutaj nie tak. Takim pierwszym sygnałem jeśli chodzi o uszkodzenia turbo jest charakterystyczny, nieprzyjemny dźwięk. Objawów świadczących o uszkodzeniu turbiny jest znacznie więcej i są to min:

 • spadek mocy silnika (auto wolniej przyspiesza niż zazwyczaj;)
 • charakterystyczne gwizdanie;
 • większy poziom zadymiania spalin;
 • wysoki ubytek oleju silnikowego;
Rectangle_10.jpg

Naprawa turbosprężarek w Świnoujściu - dlaczego warto postawić na Genesis Turbo?

Jesteśmy pewni swoich umiejętności i zdobytej przez lata wiedzy. To właśnie wieloletnie doświadczenie ugruntowało naszą niepodważalną pozycję na rynku krajowym. Genesis Turbo to nie tylko brand, ale wspaniały zespół doświadczonych specjalistów, którzy o turbo wiedzą wszystko. Do tego jesteśmy “uzbrojeni” w nowoczesny park maszynowy, którym może pochwalić się mało, która firma. Cały proces regeneracji turbosprężarki stoi na bardzo wysokim poziomie, podobnie jak obsługa klienta. Wysyłka turbosprężarki do klienta, niezależnie od tego skąd to nas trafi - trwa max. 72h robocze, choć zazwyczaj działamy zdecydowanie szybciej. Na wszystkie turbosprężarki dajemy 24-miesięczną gwarancję.

Czy może wystąpić sytuacja kiedy turbosprężarki nie da się naprawić?

Takie sytuacje się zdarzają, jeśli uszkodzenia mechaniczne są zbyt poważne. Ponadto, w niektórych (choć bardzo rzadkich sytuacjach) możemy mieć problem z częściami zamiennymi do danej jednostki. Na szczęście są to marginalne przypadki. Jesteśmy przekonani, że nasz klient otrzyma szybko nie tylko turbosprężarkę, ale także zadowolenie.

Regeneracja turbiny w Świnoujściu - jak wygląda proces?

Przede wszystkim chcieliśmy podkreślić, że naprawiamy turbiny do różnego typu pojazdów. Regeneracja turbin w Świnoujściu i okolicach to usługa niezwykle potrzebna, o czym świadczy duże zainteresowanie klientów z tego regionu Polski. Mogą liczyć Państwo na naszą pomoc w zakresie regeneracji turbin do:

 • pojazdów samochodowych;
 • samochodów ciężarowych;
 • autobusów;
 • ciężarówek;
 • maszyn budowlanych i przemysłowych;
 • silników morskich.

Proces regeneracji turbiny jest bardzo szybki, trwa max. 72h.

 1. Zamówienie gotowej zregenerowanej turbosprężarki z katalogu na stronie ( może być przez telefon lub online za pomocą e-maila, formularza).
 2. Dostarczenie do Państwa w pełni sprawnej, zregenerowanej turbiny.
 3. Przekazanie przez Państwa kurierowi uszkodzonej turbiny.

Regeneracja turbiny - cennik Świnoujście

W celu zasięgnięcia informacji o cenniku za usługę wymiany turbiny potrzebujemy kilku niezbędnych informacji. Zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny na stronie. Nasz konsultant z pewnością skontaktuje się z Państwem i ustali szczegóły wymiany turbiny. Nie podajemy cen turbosprężarek, ponieważ są one uzależnione od wielu różnych składowych (marki i modelu pojazdu, dostępności części zamiennych). Jako, że działamy na skalę kraju, oferujemy niższe ceny niż konkurencja i najwyższą jakość wykonania usługi. Sprawdź też inne części, taki jak filtry i katalizatory.