Regeneracja turbin Szczecin

Twój pojazd stracił dawną moc? Uzupełniasz coraz częściej olej w silniku? Charakterystyczne, hałaśliwe gwizdanie nie daje Ci spokoju? To tylko niektóre symptomy tego, że z turbosprężarką Twojego pojazdu jest coś nie tak. W takiej sytuacji warto pomyśleć o jej wymianie.
Gdzie wykonać regenerację turbosprężarki w Szczecinie? No właśnie, nie ma zbyt wielu firm specjalizujących się w tym zakresie, ale nie martw się, bo wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń. Kim jesteśmy?

Genesis Turbo to nasz autorski projekt. Nasz, czyli grupy pasjonatów motoryzacji, specjalistów w zakresie regeneracji turbosprężarek, ale nie tylko. Posiadamy odpowiednią wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem także w zakresie naprawy filtrów cząstek stałych, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy.

Genesis Turbo to zespół ludzi, którzy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Mamy świetnie przeszkolonych konsultantów, którzy obsłużą Państwa na najwyższym poziomie. Zasięg działania naszej firmy to obszar całej Polski. Nie mamy fizycznej siedziby w Szczecinie, ale zapraszamy do współpracy klientów biznesowych i indywidualnych z tego regionu. Nie jesteśmy warsztatem samochodowym, a zespołem ludzi, który specjalizuje się w ścisłej specjalizacji - serwisowaniu turbosprężarek.

Jak znaleźć turbosprężarkę do wymiany na naszej stronie?

Mamy wysokie kwalifikacje, ale równie duże aspiracje, aby świadczyć usługi na możliwie najlepszym poziomie. Doskonałe recenzje naszych klientów są tego najlepszym potwierdzeniem. Od początku naszej działalności tj. od 2015 roku naprawiliśmy już kilkadziesiąt tysięcy uszkodzonych turbosprężarek do różnego typu pojazdów.

Najczęściej są to:

  • samochody osobowe;
  • pojazdy ciężarowe i dostawcze;
  • maszyny rolnicze;
  • maszyny budowlane;
  • autobusy;
  • ciężarówki.

Nasza skatalogowana oferta to istna skarbnica turbosprężarek. Znajdziesz w niej blisko 160 marek do kilkuset modeli pojazdów. Wszystko to jest zaprezentowane na stronie, w bardzo przejrzysty sposób. Możesz skorzystać z wyszukiwarki bądź też znaleźć pasującą turbosprężarkę wchodząc w markę pojazdu, a następnie wybierając konkretny model. Jeśli masz z tym jednak problem, to prosimy wejdź do działu kontakt, gdzie uzyskasz niezbędnych informacji od naszego konsultanta.

Rectangle_10.jpg

Regeneracja turbo w Szczecinie - jak działamy?

Co daje nam przewagę nad konkurencją? Szybkość działania, bo zlecasz nam zamówienie, a w ciągu max. 72h turbosprężarkę masz już w domu. Kolejnym atutem jest to, że działamy na zdemontowanych zespołach, które regenerujemy (jeśli to możliwe) i “dozbrajamy” w wartościowe części zamienne. Dodajmy, że w przeciwieństwie do wielu firm konkurencyjnych są to nowe i sprawdzone podzespoły, na które udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

To co nas wyróżnia to profesjonalizm i automatyka w działaniu. Mamy zespół ludzi, który opracował autorski proces regeneracji turbosprężarek o nomenklaturze Genesis GX. Ów proces jest gwarancją tego, że przywrócimy Państwa turbosprężarkę do niemalże stanu fabrycznego.

Jak wygląda współpraca z nami - step by step?

  • klient dzwoni i konsultuje się ze specjalistą, a następnie zamawia turbinę;
  • natychmiast, w ciągu 24h wysyłamy przetestowaną turbinę do klienta;
  • informujemy klienta o wysyłce turbiny i prosimy, aby przygotował dla kuriera przy odbiorze uszkodzoną turbinę;
  • klient odbiera zregenerowaną turbosprężarkę i montuje w samochodzie

Ile kosztuje regeneracja czyszczenie turbosprężarki w Szczecinie?

Na tym rynku usług nie ma stałego cennika. Jeśli szukają Państwo cen u konkurencji, zapewne przekonaliście się, że na stronach nie są podane cenniki usług regeneracji turbo. Jest to wypadkową tego, że na wycenę kosztów regeneracji turbosprężarki wpływa wiele składowych jak marka czy model pojazdu, dostępność części zamiennych na rynku. Jeśli chcą Państwo poznać cenę i poznać, więcej szczegółów, to sugerujemy kontakt z naszymi konsultantami, którzy rzeczowo i precyzyjnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Sprawdź również inne części w naszej ofercie, takie jak czujniki.