Regeneracja turbosprężarek we Wrocławiu

Regeneracja turbosprężarki we Wrocławiu to bardzo pożądana usługa. Wiemy o tym, ponieważ świadczymy usługi z zakresu naprawy turbin pojazdów od wielu lat w Oleśnicy, 40 km od Wrocławia. Działamy nieprzerwanie, oferując Państwu jakość pracy na najwyższym poziomie przez co zyskaliśmy zaufanie klientów, które w biznesie jest niezbędne.

Genesis Turbo to marka, która tworzą ludzie specjalizujący się w naprawach turbo, filtrów cząstek stałych, wtryskiwaczy czy pompowtryskiwaczy. Nasz zespół jest dostępny dla Państwa od godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku. Jeśli mają Państwo problem z turbosprężarką i pragną skonsultować się z nami, to jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy skorzystać z sekcji kontakt.

Naprawa turbosprężarek we Wrocławiu - co warto wiedzieć?

Specjalizujemy się zarówno w obsłudze klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Do skorzystania z serwisowania turbosprężarek zachęcamy w szczególności osoby zajmujące się naprawą pojazdów samochodowych czy ciężarowych. To oszczędność czasu i pieniędzy, połączona z profesjonalną naprawą!

Czy wiesz, że regenerujemy turbosprężarki we Wrocławiu dla blisko 160 marek pojazdów? To nie tylko samochody osobowe, ale także ciągniki, autobusy, traktory czy popularne “dostawczaki”. Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta turbosprężarek i konkurencyjne ceny pozwolą nam przedstawić Państwu optymalne rozwiązanie.

Rectangle_10.jpg

Dlaczego warto regenerować turbosprężarki właśnie u nas?

Posiadamy kilka atutów, które sprawiają, że nasze świadczymy usługi najwyższej jakości, które doceniają stali klienci. Oto najważniejsze zalety współpracy z Genesis Turbo:

 • oferujemy doskonały support 8h dziennie;
 • posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem;
 • mamy nowoczesny park maszynowy, którego nie zawahamy się użyć ;-);
 • wybieramy zawsze optymalne rozwiązanie dla klienta kierując się zasadą koszt/jakość;
 • jesteśmy rzetelni i terminowi, turbosprężarkę otrzymasz w ciągu 72 godzin;
 • uznajemy zwrot, zwłaszcza w przypadku sprzedaży wysyłkowej do 30 dni od zakupu;
 • zrealizowaliśmy kilka tysięcy napraw i mamy stałe grono klientów;
 • dajemy gwarancję na każdy produkt - 24 miesiące!

Proces regeneracji turbosprężarki - step by step

Stworzyliśmy swój autorski proces regeneracji turbosprężarek. Jest on wypadkową wieloletniego doświadczenia naszej ekipy specjalistów. Genesis GX, bo o nim mowa to sprawdzone rozwiązanie, które przywróci turbo do stanu fabrycznego! Sam proces regeneracji to jednak nie wszystko, ponieważ wprowadziliśmy wysokie standardy realizacji zamówienia. Proponowany przez nas model współpracy wygląda następująco.

Zasada priorytetowa:

Zawsze działamy na zdemontowanym komponencie, zaś naprawę wykonujemy przy użyciu najlepszych pod względem jakości części.

 1. Klient kontaktuje się z nami za pomocą formularza kontaktowego bądź telefonicznie;
 2. Po akceptacji zlecenia i kosztów, wybieramy z magazynu naprawioną turbinę;
 3. Turbiny są poddane testom przed wysyłką, w których badamy poprawność ich naprawy, a także wytrzymałość;
 4. Kontaktujemy się ponownie informując klienta o tym, że wysyłamy towar do niego i przygotował dla nas zepsutą turbosprężarkę;
 5. Klient po max. 72h otrzymuje turbo i montuje go u siebie, a my otrzymujemy uszkodzone turbo do kolejnej regeneracji (zasada win-win).

Koszt regeneracji turbo we Wrocławiu

Często Państwo nas pytają o koszt regeneracji turbosprężarki we Wrocławiu. Niestety nie jesteśmy w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na tę kwestię, ponieważ jest wiele czynników składających się na wycenę. Regeneracja turbo i jej koszt uzależnione są od modelu i budowy turbiny, stopnia dostępności części zamiennych i szeregu innych parametrów. Możemy natomiast zaproponować kontakt i konsultację ze strony naszych specjalistów. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania! Sprawdź również inne części dostępne w naszej ofercie, takie jak siłowniki.