Regeneracja turbosprężarek Zielona Góra

Masz wątpliwości czy Twoja turbosprężarka pracuje tak jak powinna? Jeśli widzisz lub słyszysz niepokojące objawy (większe zadymienie spalin, zużycie oleju silnikowego, hałaśliwe dźwięki), to sugerujemy kontakt ze specjalistami w zakresie serwisowania turbosprężarek.

Wbrew temu, jak do nas trafiłeś, chcemy podkreślić, że nie jesteśmy firmą, działająca stacjonarnie w Zielonej Górze, lecz na obszarze całej Polski. Jako Genesis Turbo specjalizujemy się w naprawie turbosprężarek w formie door to door. Masz zepsutą turbosprężarkę i chcesz ją szybko wymienić? Zadzwoń do nas, ustal termin wymiany, zakup gotowe do działania turbo w sklepie, a przy odbiorze oddaj nam swoją uszkodzoną turbosprężarkę. Brzmi dobrze, prawda?

Naprawa turbo w Zielonej Górze - dlaczego warto to zrobić u nas?

Stawiamy na doświadczony, zgrany zespół ludzi, który w dodatku ma do dyspozycji jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych do regeneracji turbo. Dzięki temu regenerujemy turbosprężarki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii do wielu typów pojazdów min: osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów itp. Mamy sporo klientów z Zielonej Góry, dodajmy klientów zadowolonych, którzy nie tylko do nas wracają, ale także polecają nasze usługi. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi (np. warsztatami samochodów). Jeśli Twój klient ma uszkodzone turbo i nie wiesz co z tym zrobić, odeślij je do nas, a wymienimy je na sprawne. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Kolejnym naszym asem w rękawie jest transparentność w działaniu. Już na etapie pierwszego kontaktu z klientem poznasz cenę i czas realizacji zlecenia, a także wszystkie ważne kwestie, jak to kiedy odbierzemy uszkodzone turbo od Ciebie. Nie musisz czekać na swoją turbosprężarkę i to kiedy ją naprawimy, ponieważ wysyłamy do Państwa natychmiast sprawne turbo, do tej samej marki i modelu pojazdu. Oczywiście przed wysyłką każda turbosprężarka jest sprawdzana i testowana pod kątem sprawności i wytrzymałości, na co zresztą dajemy 2-letnią gwarancję. Czas realizacji zlecenia jest bardzo szybki i najczęściej zamyka się w 72h od daty zakupu turbo.

Rectangle_10.jpg

Jak przebiega proces regeneracji turbo?

Mamy swoje, autorskie rozwiązania, które sprawiają, że współpraca z nami to czysta przyjemność. Na bazie wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy własny proces serwisowania i czyszczenia turbosprężarek o nazwie Genesis GX. Celem tego procesu, jest mówiąc w dużym uproszczeniu przywrócenie turbosprężarki klienta do stanu fabrycznego. Istotną rolę odgrywają tutaj specjaliści, którzy za pomocą nowoczesnych maszyn badają i testują demontowane przez Państwa podzespoły, a następnie wymieniają w nich uszkodzone części. W ten sposób stworzyliśmy biznes, który pozwala nam obracać gotowym produktem, przygotowanym do wysyłki, sprawdzonym i przetestowanym, na który udzielamy gwarancji! A wszystko to w bardzo szybkim czasie! Zapomnij więc o wizytach w warsztacie samochodowym i oddaj swoje turbo w ręce specjalistów!

Cały proces wymiany turbosprężarki wygląda nastepująco:

  1. Klient kontaktuje się z nami i zamawia turbinę;
  2. Odnajdujemy w magazynie gotową, naprawioną turbinę, testujemy ją i wysyłamy do klienta;
  3. W ciągu 72h gotowa do użycia turbosprężarka trafia do kuriera, który jednocześnie odbiera od Państwa uszkodzone turbo, które następnie będziemy regenerować.
  4. Klient dokonuje montażu turbosprężarki i znów może cieszyć się całą mocą silnika.

Jednocześnie informujemy, że nasza działalność dotyczy serwisowania także innych elementów. Mamy tutaj zwłaszcza na myśli: wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, pompy wtryskowe czy filtry cząstek stałych.

Ile kosztuje regeneracja turbosprężarek w Zielonej Górze ?

To jedno z najczęściej zadawanych przez klientów pytań, podczas pierwszego kontaktu z naszą firmą. Niestety nie ma na nie szybkiej i precyzyjnej odpowiedzi, ponieważ to zależy od pewnych składowych. Przede wszystkim marki i modelu pojazdu, a także dostępności części na rynku. Zawsze jednak na etapie kontaktu telefonicznego lub feedbacku, jesteśmy w stanie ustalić kosztorys. Jeśli pragną Państwo otrzymać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem turbosprężarek na stronie lub wyszukiwarką, a następnie skontaktować się bezpośrednio z konsultantem za pomocą zakładki kontakt.