Regeneracja turbosprężarek Gdynia

Firma Genesis Turbo zajmuje się kompleksowymi regeneracjami takich podzespołów samochodowych jak turbosprężarki, wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, filtry DPF/FAP, katalizatory oraz przekładnie kierownicze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa świadczące usługi z zakresu mechaniki pojazdowej.

Rdzeniem naszej działalności jest regeneracja turbosprężarek - mamy w ofercie turbosprężarki do ponad 150 marek pojazdów. Niezależnie od tego, czy poszukujecie turbosprężarki do ciągnika rolniczego, ciągnika siodłowego, autobusu czy samochodu osobowego, u nas znajdziecie odpowiednią turbinę. Genesis Turbo może się poszczycić jedną z najszerszych ofert na rynku dotyczących regenerowanych turbosprężarek. Ponadto, nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne maszyny do obróbki turbin i wtrysków, dzięki czemu żadna naprawa nam nie straszna. Dodatkowo, warto także wspomnieć o kolejnym atucie jaki posiadamy - nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów.

Serwis turbosprężarek Gdynia

Gdynia jest miastem portowym, należącym do tak zwanego Trójmiasta. Jest jednym z większych miast a także jednym z najszybciej rozwijających się pod względem ilości pojazdów. W II kwartale roku 2021 liczba zarejestrowanych pojazdów samochodowych przekroczyła 208 tysięcy. Oznacza to, że liczba pojazdów na tysiąc mieszkańców przekroczyła barierę 850 sztuk.
Duże nagromadzenie pojazdów samochodowych oznacza dużą liczbę awarii lub zdarzeń drogowych. Dlatego wyszliśmy naprzeciw zapotrzebowaniu - oferujemy swoje usługi dotyczące regeneracji wtryskiwaczy i turbosprężarek w tym rejonie kraju. Hasło regeneracja turbosprężarek Gdynia to przede wszystkim obsługa i regeneracja na najwyższym poziomie. Wszelkie działania regeneracyjne wykonujemy w siedzibie firmy przez co masz pewność, że nasze produkty są doprowadzone do stanu fabrycznego. Nasza autorska metoda regeneracji Genesis GX zawsze przebiega na zdemontowanych elementach przy zastosowaniu części zamiennych o jakości porównywalnej z oryginałem.

Rectangle_10.jpg

Najważniejsze informacje o regeneracji turbosprężarek

Naszym głównym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Wszelkie działania regeneracyjne wymagające od nas zastosowania części zamiennych są wykonywane za pośrednictwem elementów o jakości takiej samej jak oryginał. W związku z tym, że jesteśmy obecni na rynku od dłuższego czasu wypracowaliśmy bardzo przejrzyste zasady dotyczące współpracy. W związku z tym, że wykonywane przez nas działania są oparte na częściach zamiennych najwyższej jakości, dajemy gwarancję na swoje usługi i regenerowane przez nas produkty. Produkty, które przeszły cykl regeneracji Genesis GX są objęte 2 letnim okresem gwarancyjnym. Dodatkowo, oferujemy Państwu darmowy przegląd turbosprężarek po przejechaniu 50 tysięcy kilometrów. Jeśli podczas zamówienia wystąpi pomyłka oferujemy możliwość zwrotu lub wymiany produktu na inny. Proces przetwarzania i realizacji zamówienia w naszym przedsiębiorstwie wynosi zazwyczaj 24 godziny z możliwością przedłużenia do 3 dni. Przed wysłaniem produktów są one u nas dokładnie testowane przez co mamy pewność, że nasze produkty są w pełni sprawne. W tym miejscu musimy nadmienić, że zamówienie u nas zregenerowanej turbosprężarki oznacza oddanie starej, zużytej części. Jest to jeden z głównych warunków dotyczących współpracy z nami. Produkty, które od Państwa odbieramy w celu regeneracji to:

Jak przebiega proces regeneracji turbosprężarki?

Nasze wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z nowoczesnymi maszynami do obróbki zaowocowało powstaniem autorskiego procesu regeneracji, zwanego Genesis GX. Proces ten polega na przywróceniu turbosprężarki do stanu fabrycznego. Nasza wieloletnia obecność na rynku spowodowała wypracowanie najlepszego możliwego systemu współpracy, który przebiega następująco:

  • klient zamawia turbosprężarkę - przez telefon lub internet,
  • obsługa wybiera odpowiednią turbinę z magazynu zregenerowanych części - o ile mamy dany model na stanie,
  • turbo jest testowane - gdy produkt zda testy jest pakowany do wysyłki,
  • wysyłamy zapakowaną turbosprężarkę do klienta - przypominamy o konieczności oddania kurierowi zużytej turbiny,
  • kurier przywozi turbinę do klienta i odbiera zużyty produkt,
  • klient montuje turbo i jest zadowolony,
  • kurier przywozi nam zużyte turbo klienta.

Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki w Gdyni?

W jednym zdaniu? To zależy. Regeneracja turbosprężarek jest skomplikowanych procesem, który posiada wiele aspektów którym należy się przyjrzeć. Dlatego też, podanie jednej, stałej ceny jest nie możliwe. Może się wydawać, że wszystkie turbosprężarki są tak samo zbudowane, co oczywiście jest nieprawdą - różnice w budowe są zauważalne na pierwszy rzut oka i często to one określają koszt regeneracji. Sam model turbosprężarki oraz dostępność części zamiennych także ma istotny wpływ na koszt takiego procesu. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszej strony internetowej. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji!