Regeneracja turbin Katowice

Genesis Turbo jest przedsiębiorstwem zajmującym się przede wszystkim regeneracją turbosprężarek. Oprócz regeneracji turbo, w naszym kręgu zainteresowań znajdują się także wtryskiwacze, pompowtryski, pompy wtryskowe, katalizatory, filtry DPF/FAP a także przekładnie kierownicze. Zapraszamy serdecznie do współpracy wszelkie przedsiębiorstwa zajmujące się naprawą pojazdów - niezależnie czy są to pojazdy samochodowe, ciężarowe, dostawcze, autobusy, maszyny rolnicze czy maszyny budowlane a także klientów indywidualnych. Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek do ponad 150 marek pojazdów, przez co mamy prawdopodobnie największą i najszerszą ofertę regenerowanych turbosprężarek na rynku. Park maszynowy w naszej siedzibie składa się z wielu nowoczesnych maszyn służących do obróbki turbosprężarek, wtrysków i nie tylko. Serwis wymienionych wyżej elementów nie stanowi dla nas żadnego problemu a wszystko to dzięki naszej doświadczonej, zgranej kadrze specjalistów.

Serwis wtrysków i turbin Katowice

Katowice - serce śląska w którym mieszka prawie 300 tysięcy mieszkańców. Miasto to jest stolicą województwa i głównym miastem regionu. Katowice są również jednym z szybciej rozwijających się miast w Polsce - świadczy o tym chociażby statystyka ilości zarejestrowanych pojazdów na 1000 mieszkańców. W 2020 roku pojazdów było prawie 20 tysięcy więcej niż mieszkańców.
Do tych wartości warto dodać także wszelkie pojazdy które pochodzą z konurbacji śląskiej - mieszkańców w tej aglomeracji jest ponad 2 miliony, a w każdym mieście aglomeracji sytuacja dotycząca ilości pojazdów na mieszkańca jest podobna. Taka ilość potencjalnych klientów sprawiła, że otworzyliśmy się na tą część naszego kraju. Pod hasłem serwis wtrysków Katowice znajdą Państwo regenerację turbin i wtrysków na najwyższym poziomie. Działając w systemie wysyłkowym oferujemy możliwość regeneracji turbosprężarek na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu zamienników najwyższej jakości. Jako że zawsze pracujemy na zdemontowanym elemencie, każda regeneracja przebiega szybko i sprawnie.

Rectangle_10.jpg

Najważniejsze informacje dotyczące regeneracji turbosprężarki

Podstawą naszej działalności są wysokie aspiracje i chęć dostarczenia usługi na najwyższym poziomie. Nabyte przez nas doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie przejrzystych warunków dotyczących współpracy w zakresie regeneracji turbosprężarek i wymienionych wcześniej elementów. Każda naprawa, jakiej się podejmujemy oparta jest na częściach zamiennych najwyższej jakości, co pozwala nam za zachowanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów. Opracowany przez nas, autorski system regeneracji Genesis GX pozwala nam być bardzo pewnymi siebie. Dzięki temu systemowi dajemy 2 lata gwarancji na każdy zakupiony u nas produkt. Do tego z chęcią dokładamy możliwość darmowego przeglądu turbosprężarki po przejechaniu 50 tysięcy kilometrów. Ponadto, jeżeli podczas składania zamówienia pojawi się jakiś błąd, dajemy prawo do wymiany lub zwrotu towaru w ciągu 30 dni od momentu odebrania towaru od kuriera. Chcąc uniknąć jakichkolwiek nieporozumień dokładnie testujemy i sprawdzamy turbosprężarki przed wysłaniem ich do klienta. Mimo testowania turbosprężarek przed wysyłką większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin. Najdłuższy możliwy okres realizacji zamówienia wynosi u nas 3 dni. W tym miejscu musimy poinformować Państwa również o jednym z warunków nawiązania współpracy - zakup u nas regenerowanej turbosprężarki oznacza konieczność oddania swojej starej, zużytej sprężarki. Oprócz odbierania od Państwa zużytych turbin, z chęcią odbierzemy także wszelkie wtryskiwacze, pompowtryski i pompy wtryskowe. Odbiór wadliwych i zużytych części jest niezbędny a także ekologiczny - nie pozwalamy na rdzewienie elementów na szrocie a zamiast tego wkładamy w nie nowe życie!

Przebieg regeneracji turbo

Nie będziemy się zagłębiać w szczegóły systemu Genesis GX, ponieważ jest to tajemnica :). Najważniejszą informacją jest to, że regeneracja przywraca turbosprężarkę do stanu fabrycznego. Jak natomiast wygląda proces realizacji zamówienia? Doświadczenie i staż na rynku pozwoliły nam na opracowanie doskonałego modelu współpracy. Przebiega on tak:

  • Klient składa zamówienie - przez internet lub telefonicznie;
  • otrzymujemy zlecenie - z magazynu turbin po regeneracji wybieramy tą którą chce klient;
  • turbina jest testowana - sprawdzamy poprawność regeneracji oraz wytrzymałość;
  • wysyłamy turbo do klienta - w tym momencie przypominamy o konieczności wydania uszkodzonych elementów kurierowi;
  • klient odbiera turbosprężarkę i oddaje kurierowi wadliwą;
  • klient montuje turbosprężarkę a my otrzymujemy kolejne turbo do uratowania;
  • wszyscy są zadowoleni :)

Ile kosztuje regeneracja wtrysków i turbo w Katowicach?

Jest to pytanie z cyklu niemożliwych do odpowiedzenia. Regeneracja tak skomplikowanych urządzeń jak turbosprężarki czy wtryski wymaga od nas indywidualnego podejścia do każdego elementu. Różnice w budowie i złożoności mają równie wydatny wpływ na koszt regeneracji, co dostępność do części zamiennych. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat cen lub samej regeneracji, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na każde pytanie. Dodatkowo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Internetowego z regenerowanymi turbosprężarkami.