Trusted Seller

Free pick-up
and delivery in 24h *

To 24 months
of warranty*

30 days
for a refund or exchange*

Order processed by 3:30 p.m. we are shipping the same day

Secure
payments

Installment
purchases

Efficient
pre-sale service

Professional
advice

Genesis Turbo - Lider regeneracji turbosprężarek

Genesis Turbo to przedsiębiorstwo zajmujące się przede wszystkim regeneracją wrażliwych komponentów samochodowych, takich jak:

Ponadto, oferujemy państwu zakup nowych części, takich jak nastawniki, siłowniki, czujniki pozycji, oraz elementy żeliwne.

Zajmujemy się także handlem tymi elementami - wszystkie nasze produkty przeszły przez autorski system regeneracji GX Genesis. Nasza działalnośćzaczęła się w 2014 roku iszybko zdobyła popularność. Z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy liderem na rynku regeneracji turbosprężarek, a naszym usługom zaufało tysiące zadowolonych klientów. Wspomniany wcześniej proces regeneracji GX Genesis to nowatorskie podejście do tematu regeneracji. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn, które zapewniają niezrównaną precyzję obróbki. Połączenie tego procesu z naszą wykwalifikowaną kadrą sprawia, że każda turbosprężarka czy wtryskiwacz opuszczą naszą firmę w stanie “jak nowe”. Wybierając Genesis Turbo, wybierają Państwo profesjonalizm i dokładność.

Regenerowane turbo lub wtryskiwacze? Tylko w Genesis Turbo

Celem, który przyświecał nam podczas tworzenia przedsiębiorstwa było dostarczanie nowatorskich usług w dziedzinie regeneracji komponentów samochodowych. Skupiliśmy się na turbosprężarkach, ponieważ rynek nie posiadał usług na poziomie, jaki planowaliśmy dostarczać. Opracowanie wspomnianego wcześniej procesu regeneracji Genesis GX dało nam solidną podstawę do tego, aby zdobyć serca klientów.

Każdy, kto z nami współpracował był pod wrażeniem jakości i kompleksowości naszych usług, stąd też pozycja lidera na rynku. W tym miejscu warto nadmienić, że regeneracja turbosprężarek nie jest jedynym, czym się zajmujemy. W asortymencie naszych usług znajdą Państwo także regenerację pompowtryskiwaczy i wtryskiwaczy, Filtrów DPF/FAP a także przekładni kierowniczych.

Wszystkie elementy, które poddajemy regeneracji objęte są 24 miesięczną gwarancją. W wypadku wadliwego dopasowania produktu do silnika, uznajemy prawo do zwrotu lub wymiany w terminie do 30 dni. Aby przekonać Państwo jeszcze bardziej, gwarantujemy prawo do bezpłatnego przeglądu regenerowanego elementu po przejechaniu 50 tysięcy kilometrów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup lub regeneracja turbosprężarki obciąża budżet, dlatego pragniemy świadczyć usługi najwyższej jakości. Udostępniamy też Państwu możliwość zapłaty za pobraniem a także przelewem. W sytuacji, gdy zakup trzeba rozłożyć na raty także udostępniamy taką możliwość.

Jeśli poszukują Państwo turbosprężarki, wtryskiwaczy, filtrów DPF/FAP, katalizatorów lub przekładni kierowniczych, a wiedza na ten temat jest niewystarczająca, to polecamy się z nami skontaktować. Nasi pracownicy z chęcią pomogą Państwu dobrać odpowiednią usługę z zakresu regeneracji. Od nas nikt nie wychodzi z pustymi rękami.

Najlepsze regenerowane turbosprężarki w jednym miejscu

Czasami zdarza się, że jakieś elementy w samochodzie przestają działać. Jedną z najbardziej popularnych awarii jest uszkodzenie turbosprężarki. Nasza firma jest w stanie wysłać do Państwa odpowiednią turbosprężarkę nawet w 24 godziny! Wymiana uszkodzonej turbosprężarki na zregenerowaną pozwala na powrót mocy i elastyczności auta. Genesis Turbo zajmuje się także przerabianiem turbosprężarek w celu dodania mocy. Tuning stage 1 to gwarancja prostego i skutecznego podniesienia mocy w pojeździe. Nasza firma zajmuje się regeneracją turbin do pojazdów samochodowych, dostawczych, autobusów a także maszyn rolniczych. Prowadzimy regenerację i sprzedaż zregenerowanych turbosprężarek do pojazdów takich marek jak:

  • BMW
  • Volkswagen
  • Fiat
  • Renault
  • Peugeot

Ponadto, posiadamy turbosprężarki do pojazdów ciężarowych marek takich jak Iveco, Scania czy MAN. Poszukują Państwo turbosprężarki do maszyn budowlanych, wywrotek lub traktorów? U nas także można znaleźć turbo do takich pojazdów. Niezależnie od tego, czy jest to kombajn od John Deere, traktor Ursusa czy wywrotka od Komatsu, u nas znajdą Państwo każdą turbinę.

Copyright © 2023 Genesis Turbo. All rights reserved. Advox