Marka

Model

Rodzaj paliwa

LT

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Volkswagen LT to pojazd dostawczy, a także lekki samochód ciężarowy, produkowany w latach 1975-2006. Model LT posiada dwie generacje i dwa faceliftingi. Samochód dostępny był w wersji furgon, a także jako podwozie pod zabudowę z krótką i długą kabiną. Auto było większe od modelu Transporter - miało więcej miejsca ładunkowego, a także większy udźwig. Pierwsza generacja VW LT była produkowana w ścisłej współpracy Volkswagena i MANa. Zaowocowało to modelem bliźniaczym do VW LT, w postaci pojazdu MAN-VW. Druga generacja natomiast, produkowana od 1996 roku, zrobiona została we współpracy z Daimlerem, przez co pojazd ten posiada model bliźniaczy w postaci Mercedesa Sprinter. Bezpośrednim następcą modelu LT jest model Crafter, który na niektórych rynkach znany jest jako LT3. Dostępna gama silnikowa w Volkswagenie LT jest niezbyt rozbudowana - w całości składa się z jednostek wysokoprężnych, zarówno wolnossących jak i doładowanych turbosprężarką

Turbiny po regeneracji do VW LT

Volkswagen LT jest autem dostawczym, które w chwili obecnej jest już typowym wołem roboczym. Auto dobrze sprawuje się w ruchu podmiejskim i międzymiastowym. Zastosowane silniki były dość ekonomiczne i niezawodne, aczkolwiek ich wiek zaczyna im doskwierać. Ogromne przebiegi często oznaczają różnego rodzaju usterki, które często spowodowane są nagarem i zwyczajnym zużyciem. Jeśli w twoim VW LT doszło do usterki turbosprężarki, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek. W naszym sklepie znajdziesz tanie turbosprężarki po regeneracji z gwarancją. Wszystkie nasze turbiny dostępne są od ręki. Kupując naszą turbosprężarkę niczym nie ryzykujesz, a jednocześnie oszczędzasz pieniądze i czas!

Regenerowane turbosprężarki do Volkswagen LT w ofercie Genesis Turbo

W naszej ofercie znajdziesz regenerowane turbosprężarki do VW LT takich marek jak Garrett czy KKK. Wszystkie nasze turbosprężarki są w pełni sprawne, co zapewnione jest przez nasz autorski proces regeneracji. Genesis GX pozwala na przywrócenie turbin do stanu porównywalnego z fabrycznie nowymi turbinami. Ponadto, każda turbosprężarka po regeneracji przechodzi przez szereg badań i testów, mających na celu weryfikację skuteczności regeneracji, a także ocenę wytrzymałości i parametrów turbiny. Tylko produkty które w pełni spełniają nasze wysokie wymagania otrzymują certyfikat jakości i trafiają do sprzedaży. W ten sposób, wszystkie turbiny dostępne są od ręki, a także przygotowane są do montażu w twoim aucie. Jeśli poszukujesz turbin po regeneracji do VW LT to dobrze trafiłeś. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją!

pokaz