Marka

Model

Rodzaj paliwa

Fox

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Volkswagen Fox to samochód osobowy segmentu A, co oznacza że jest to małe auto miejskie. Model Fox produkowany był w latach 2003-2021, aczkolwiek w Europie dostępny był w latach 2005-2010. Na rynku Europejskim, Fox zastąpił model Lupo. VW Fox został opracowany w Brazylii, a jego głównym przeznaczeniem były kraje Ameryki Południowej. W tym rejonie świata Fox sprzedawał się doskonale. Model ten posiadał jedną generację, która przeszła dwa poważne faceliftingi. Samochód dostępny był w trzech wariantach nadwozia, takich jak hatchback 3 i 5 drzwiowy, a także minivan - zwany również jako VW Suran (a także SpaceFox, Fox Plus czy SportVan). W Europie, bezpośrednim następcą modelu Fox został model up!. Volkswagen Fox posiadał wąską gamę silnikową, składającą się z czterech wolnossących silników benzynowych. Auto można było również nabyć z wysokoprężnym silnikiem doładowanym turbosprężarką, o pojemności 1.4 litra. 

Turbosprężarki po regeneracji do VW Fox

VW Fox jest przede wszystkim autem miejskim, które wykorzystywane jest tylko i wyłącznie w ruchu miejskim. Z myślą o takim zastosowaniu, auto zostało wyposażone w wolnossące jednostki benzynowe, które doskonale sprawdzają się podczas jazdy miejskiej na krótkich dystansach. Dla osób, które chcą wykorzystywać auto w ruchu podmiejskim, najlepszym wyborem będzie silnik wysokoprężny. Jednostka ta nie sprawdza się jednak w regularnych ruchu miejskim, ze względu na zbyt niską temperaturę pracy - prowadzi to do odkładania się nagaru. Ten, bardzo często doprowadza do zatarcia turbiny. Jeśli w twoim Volkswagenie Fox doszło do usterki turbosprężarki, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek. W naszym sklepie znajdziesz tanie turbosprężarki po regeneracji, które dostępne są od ręki a także posiadają długą gwarancję. Kupując nasze turbo niczym nie ryzykujesz, a jednocześnie oszczędzasz czas i pieniądze!

Turbiny po regeneracji do Volkswagena Fox w ofercie Genesis Turbo

W nasze ofercie znajdziesz oryginalne turbosprężarki po regeneracji do VW Fox marki Garrett. Wszystkie nasze turbiny są w pełni sprawne, co zapewnione jest przez nasz proces regeneracji Genesis GX. Proces ten pozwala na przywrócenie turbiny do stanu porównywalnego z nowymi turbinami. Ponadto, każda turbina po regeneracji przechodzi przez szereg badań i testów, co ma na celu weryfikację skuteczności regeneracji, jak i ocenę wydajności turbiny i jej wytrzymałości. W ten sposób, każda turbina widoczna na sklepie dostępna jest od ręki, a także gotowa jest do montażu w Twoim samochodzie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją do VW Fox. U nas znajdziesz turbosprężarkę do swojego auta!

pokaz