Marka

Model

Rodzaj paliwa

Lupo

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Volkswagen Lupo jest małym samochodem miejskim o nadwoziu hatchback, który produkowany był w latach 1998-2005. Model Lupo był najmniejszym samochodem marki Volkswagen. Lupo posiada jedną generację - auto nie przeszło faceliftingu. Samochód został stworzony na płycie podłogowej VW Polo, którą dzieli ze swoim modelem bliźniaczym w postaci Seata Arosa. Gama silnikowa dostępna w VW Lupo składa się z wolnossących silników benzynowych, a także z jednostek wysokoprężnych zarówno doładowanych turbosprężarką, jak i wolnossących. Mimo bardzo ekonomicznych silników, auto nie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Auto zostało zastąpione modelem Fox w 2005 roku.

Turbosprężarki po regeneracji do Volkswagena Lupo

VW Lupo jest przede wszystkim autem miejskim. Samochód doskonale odnajduje się w ruchu miejskim, zwłaszcza w wersjach z wolnossącymi silnikami benzynowymi. W ruchu podmiejskim, auto radzi sobie równie dobrze niezależnie od tego, czy wyposażone jest w jednostkę benzynową czy jednostkę diesla. Zastosowane w Lupo jednostki wysokoprężne są małe, przez co dość dobrze radzą sobie w mieście - silniki te nie są tak narażone na zbieranie nagaru jak większe jednostki 2.0 TDI. Mimo to, diesle w Lupo potrafią doznawać drogich awarii - zatarcie turbiny jest często spotykane. Jeśli w twoim Lupo doszło do awarii turbosprężarki to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek. Wszystkie nasze turbiny są w pełni sprawne, dostępne od ręki i objęte długą gwarancją. Kupując u nas turbinę niczym nie ryzykujesz, a także oszczędzasz czas i pieniądze. 

Turbiny po regeneracji do VW Lupo w ofercie Genesis Turbo

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne turbosprężarki po regeneracji do VW Lupo takich marek jak Garrett czy KKK. Wszystkie nasze turbosprężarki są w pełni sprawne dzięki naszemu autorskiemu procesowi regeneracji Genesis GX, który pozwala na przywrócenie turbiny do stanu porównywalnego z nowymi turbosprężarkami. Ponadto, każda turbosprężarka po regeneracji przechodzi przez szereg badań i testów, co ma na celu sprawdzenie skuteczności regeneracji, a także ocenę osiągów i wytrzymałości turbiny. Tylko produkty, które pozytywnie przejdą przez nasze testy otrzymują certyfikat jakości i trafiają do sprzedaży. W ten sposób zapewniamy Wam dostępny od ręki do w pełni sprawnych turbosprężarek. Dzięki takiemu podejściu do regeneracji, wszystkie nasze produkty są gotowe do montażu w twoim aucie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją!

pokaz