Marka

Model

Rodzaj paliwa

Phaeton

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Volkswagen Phaeton to luksusowa limuzyna produkowana w latach 2002-2016. Model ten posiadał jedną generację oraz przeszedł kilka faceliftingów. Phaeton był flagowym modelem Volkswagena w czasie jego produkcji. Auto to było stworzone na podstawie płyty podłogowej, zapożyczonej z samochodu Bentley Continental. Zapożyczone zostały również silniki benzynowe w układzie W12. Auto było bardzo drogie, co nie odstraszyło jednak klientów, którzy chwalili samochód za niezrównany komfort i perfekcyjne wykonanie wnętrza. Model Phaeton został wycofany ze sprzedaży w 2016 roku, przy czym został zastąpiony modelami Phideon i Arteon. Phideon został luksusową limuzyną jak Phaeton, aczkolwiek samochód dostępny jest tylko w Chinach. Arteon natomiast jest najbardziej luksusowym modelem VW w Europie, aczkolwiek daleko mu do luksusu występującego w Phaetonie. Gama dostępnych silników w modelu Phaeton to przede wszystkim potężne, wolnossące silniki benzynowe w układach V6, V8 i W12. Oprócz tego, auto dostępne było również z doładowanymi turbosprężarką silnikami wysokoprężnymi w układzie I4, V6 jak i V10.

Turbosprężarki po regeneracji do VW Phaeton

Phaeton jest autem, które zazwyczaj wybierali prezesi firm. Mało kto wybiera samochody tego typu na auto rodzinne. Auto jest bardzo wygodne i komfortowe, a także doskonale sprawuje się w praktycznie każdych warunkach. Phaeton został stworzony jako pogromca autostrad, aczkolwiek równie dobrze radzi sobie w zwykłym ruchu międzymiastowym i podmiejskim. Ruch miejski natomiast nie należy do jego domen, co jest spowodowane wielkością silników, jak i samego auta. Duże, wolnossące silniki benzynowe, jak i duże turbodiesle nie nadają się do jazdy miejskiej. Silniki diesla w VW Phaeton są szczególnie narażone na usterki, ze względu na obecność turbosprężarki, która potrafi się zatrzeć. Jeśli w Twoim Volkswagenie Phaeton doszło do awarii turbiny, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek w dobrych cenach. Wszystkie nasze turbiny dostępne są od ręki oraz są w pełni sprawne, a dodatkowo posiadają długą gwarancję, dzięki czemu niczym nie ryzykujesz. Kupując u nas turbinę oszczędzasz czas i pieniądze!

Turbiny po regeneracji do Volkswagen Phaeton w ofercie Genesis Turbo

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne turbosprężarki po regeneracji do VW Phaeton marki Garrett. Wszystkie nasze turbosprężarki są w pełni sprawne dzięki naszemu autorskiemu procesowi regeneracji Genesis GX, który pozwala na przywrócenie turbiny do stanu porównywalnego z fabrycznie nowymi turbosprężarkami. Ponadto, każda turbina po regeneracji przechodzi przez szereg testów, które mają na celu weryfikację skuteczności regeneracji a także ocenę osiągów i wytrzymałości turbiny. Tylko produkty, które pozytywnie przejdą przez nasze badania otrzymują certyfikat jakości i trafiają do sprzedaży. Dzięki takiemu podejściu do regeneracji wszystkie nasze produkty dostępne są od ręki i gotowe są do montażu w Twoim aucie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą turbin po regenreacji do VW Phaeton!

pokaz