Marka

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Rodzaj paliwa

W tej grupie nie ma możliwości wyboru

Arteon

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Volkswagen Arteon to samochód wyższej klasy średniej, produkowany od 2017 roku. W tym czasie, model Arteon doczekał się jednej generacji, która przeszła facelifting w 2020 roku. Samochód ten dostępny jest w dwóch wariantach nadwozia, takich jak liftback oraz kombi w stylu Shooting Brake. Auto zostało stworzone jako bezpośredni następca modelu Phaeton - luksusowej limuzyny klasy wyższej, przy czym miało być tańsze i bardziej dostępne. Arteon dzieli wiele komponentów z modelem Passat, jak chociażby płytę podłogową czy część silników. Gama dostępnych jednostek napędowych w całości składa się z silników doładowanych turbosprężarkami. Auto dostępne jest z 4 silnikami turbo doładowanymi silnikami TSI, oraz z 3 wysokoprężnymi turbodieslami TDI. 

Turbosprężarki po regeneracji do VW Arteon

VW Arteon jest autem, które bardzo dobrze sprawuje się w ruchu podmiejskim i międzymiastowym. Limuzyna wyposażona w turbodoładowane silniki posiada niskie spalanie, a także jest komfortowa, dzięki czemu długie trasy w tym aucie są nam niestraszne. Auto dobrze sprawuje się w ruchu miejskim, o ile silnik ma wystarczająco dużo czasu by się zagrzać. Jednostki VW są dość niezawodne, o ile są poddawane regularnym serwisom, a używane paliwo i olej są wysokiej jakości. W innych wypadkach, silniki te mają tendencję do zbierania nagaru, który często doprowadza do zatarcia turbosprężarki. Jeśli w twoim Arteonie doszło do awarii turbiny, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją. Wszystkie nasze turbiny są dostępne od ręki, są w pełni sprawne oraz objęte są długą gwarancją. Ponadto, nasze turbiny są dużo tańsze od fabrycznie nowych turbosprężarek. Kupując nasze turbo niczym nie ryzykujesz, a jednocześnie oszczędzasz pieniądze i czas!

Regenerowane turbosprężarki do VW Arteon w ofercie Genesis Turbo

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne turbosprężarki po regeneracji do Volkswagena Arteon takich marek jak IHI czy KKK. Wszystkie nasze turbosprężarki przeszły przez nasz autorski proces regeneracji Genesis GX, który pozwala na przywrócenie turbin do stanu porównywalnego z fabrycznie nowymi turbosprężarkami. Ponadto, każda turbina po regeneracji przechodzi przez szereg badań i testów, które mają za zadanie zweryfikować skuteczność regeneracji, a także ocenić osiągi i wytrzymałość turbiny. Tylko produkty, które pozytywnie przejdą przez nasze testy otrzymują certyfikat jakości i trafiają do sprzedaży. W ten sposób, każda turbina widoczna na naszym sklepie dostępna jest od ręki, a także gotowa jest do montażu w Twoim aucie. Dzięki takiemu podejściu do regeneracji, czas niezbędny na naprawę samochodu jest mocno skrócony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją do VW Arteon.

pokaz