Marka

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Rodzaj paliwa

W tej grupie nie ma możliwości wyboru

Amarok

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Volkswagen Amarok to pojazd osobowo dostawczy o nadwoziu pick-up. Model ten produkowany jest od 2009 roku. W tym czasie, model Amarok doczekał się dwóch generacji. Amarok jest pierwszym, w pełni autorskim pojazdem tego typu marki VW. Auto dostępne jest w dwóch wersjach nadwozia pick-up - różnią się one wielkością kabiny i ilością miejsc siedzących. Druga generacja Amaroka została stworzona we współpracy z Fordem, przez co Amarok ma model bliźniaczy w postaci Forda Ranger. Gama dostępnych silników składa się z doładowanych turbosprężarką silników benzynowych TSI oraz diesli TDI. Silniki dostępne są w postaci rzędowych czwórek, a także wysokoprężnych jednostek V6.

Turbosprężarki po regeneracji do Volkswagena Amarok

Volkswagen Amarok to typowy wół roboczy, który doskonale nadaje się na małe auto brygadowe, a także na małe auto dostawcze. Samochód, dzięki swojemu wysokiemu zawieszeniu dobrze odnajduje się w terenie, aczkolwiek samochód zdecydowanie lepiej czuje się na utwardzonych drogach. Zastosowane silniki z turbosprężarkami sprawiają, że auto doskonale czuje się w ruchu podmiejskim, odwdzięczając się bardzo niskim spalaniem. Ze względu na wielkość i masę, samochód średnio sprawuje się w ruchu autostradowym i miejskim, co objawia się wysokim spalaniem. Amarok często wykorzystywany w ruchu miejskim, a także podczas jazdy na krótkich dystansach bardzo często miewa problemy ze zbierającym się nagarem. Ten, często doprowadza do usterek turbosprężarki lub zaworu EGR. Jeśli w twoim Amaroku doszło do zatarcia turbiny, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją. Wszystkie nasze turbiny są w pełni sprawne, dostępne od ręki oraz posiadają długą gwarancję. Ponadto, nasze turbiny są dużo tańsze od nowych turbosprężarek, dzięki czemu kupując u nas turbinę nie przepłacasz!

Turbiny po regeneracji do VW Amarok w ofercie Genesis Turbo

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne regenerowane turbosprężarki do VW Amarok takich marek jak KKK czy Garrett. Wszystkie turbiny widoczne na sklepie są w pełni sprawne dzięki naszemu autorskiemu procesowi regeneracji Genesis GX. Proces ten pozwala na przywrócenie turbiny do stanu porównywalnego z fabrycznie nowymi turbinami. Ponadto, każda turbina po regeneracji przechodzi u nas przez szereg badań i testów, mających na celu sprawdzenie wytrzymałości i osiągów turbiny. Tylko turbosprężarki, które pozytywnie przejdą nasze testy otrzymują certyfikat jakości, a także trafiają do sprzedaży. W ten sposób, każda turbina widoczna na sklepie dostępna jest od ręki, a także gotowa jest do montażu w Twoim aucie. Dzięki programowi gwarancyjnemu, kupując u nas turbinę niczym nie ryzykujesz, a dodatkowo oszczędzasz pieniądze i czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek z gwarancją do Volkswagena Amarok!

pokaz