Marka

Model

Touareg

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Volkswagen Touareg jest średniej wielkości SUVem klasy wyższej, produkowanym od 2002 roku. Model Touareg posiada trzy generacje i kilka faceliftingów. Samochód od samego początku tworzony był we współpracy VW i Porsche, czego efektem jest model bliźniaczy do Touarega, czyli Porsche Cayenne. Touareg jest pierwszym terenowym samochodem marki Volkswagen w XXI wieku, a drugim ogólnie. Gama silnikowa dostępna w tym aucie różni się względem siebie, zależnie od generacji samochodu. Pierwsza generacja miała bardzo szeroką gamę dostępnych silników, składającą się z dużych wolnossących silników benzynowych w układzie V6, V8 oraz W12. Oprócz jednostek benzynowych, pierwsza generacja Touarega wyposażona była również w doładowane turbosprężarką silniki wysokoprężne w układzie zarówno I5, jak i V6 oraz V10. Druga generacja i obecna generacja mają mocno okrojoną gamę silnikową, składającą się z wolnossących i doładowanych turbo benzyn, a także z turbodiesli i jednostek hybrydowych.

Regenerowane turbosprężarki do Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg to auto najlepiej sprawdzające się w ruchu podmiejskim i międzymiastowym, jak i w lekkim terenie. Samochód posiada niezłe możliwości terenowe aczkolwiek nie jest pełnoprawnym autem terenowym. Touareg posiada potężne jednostki napędowe, które doskonale sprawdzają się podczas dłuższych wypadów weekendowych, jak i do ciągnięcia cięższych przyczep. Silniki benzynowe i diesle dostępne w tym modelu w większości są bezawaryjne. Turbodiesle, które poddawane są regularnemu serwisowi i płukanką potrafią być bardziej niezawodne od jednostek benzynowych. Problemem jest jednak fakt, że silniki te są bardzo duże - wolno się nagrzewają, co powoduje odkładanie się nagaru. Jazda miejska również nie służy jednostkom diesla. Nagar z kolei potrafi doprowadzić do poważnych awarii, jak chociażby do zatarcia turbosprężarki. Jeśli w Twoim Touaregu doszło do zatarcia turbiny, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek w doskonałych cenach. Wszystkie nasze produkty dostępne są od ręki, a także objęte są długą gwarancją. Nie przepłacaj za nowe turbo!

Turbiny po regeneracji do VW Touareg w ofercie Genesis Turbo

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne turbosprężarki po regeneracji do Volkswagena Touareg marki Garrett. Wszystkie nasze turbiny są w pełni sprawne dzięki poddaniu ich procesowi regeneracji Genesis GX, który przywraca turbosprężarki do stanu porównywalnego z fabrycznie nowymi turbinami. Ponadto, każda turbosprężarka po regeneracji przechodzi przez szereg badań i testów, mających na celu weryfikację skuteczności regeneracji jak i osiągów turbiny. Produkty, które w pełni spełnią nasze wysokie wymagania otrzymują certyfikat jakości i trafiają do sprzedaży. W ten sposób możemy Wam zapewnić turbosprężarki wysokiej jakości, które dostępne są od ręki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regenerowanych turbosprężarek do VW Touareg. Kupując naszą turbinę z gwarancją niczym nie ryzykujesz, a jednocześnie oszczędzasz czas i pieniądze! 

pokaz