Marka

Model

Turbosprężarki BMW

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-12 z 79 pozycji

Turbosprężarki są nieodłącznym elementem silników spalinowych. Każdy producent samochodów używa tego rozwiązania do generowania większej mocy z mniejszego silnika. BMW natomiast korzysta z turbosprężarek w celu generowania większej mocy ze swoich obecnych silników. Dzięki takiemu zachowaniu, fani szybkiej jazdy wybierają te samochody dla siebie. Turbosprężarki jednak wymagają odpowiedniego podejścia do kwestii serwisowych oraz samego użytkowania samochodu.

BMW 

BMW to jedna z największych, wciąż niezależnych od innych koncernów, firm zajmujących się produkcją samochodów osobowych, sportowych i wyczynowych. BMW posiada szerokie doświadczenie w produkcji sportowych samochodów, które zostało przeniesione na drogi publiczne z motorsportu. BMW to dzisiaj koncern spinający grupę Rover, Rolls-Royce oraz BMW. Obecnie, prawie każde BMW jeżdżące po europejskich drogach wyposażone jest w turbosprężarkę, dzięki czemu auta te posiadają dużo mocy przy zachowaniu akceptowalnego spalania oraz ekologiczności. 

Najlepsze turbosprężarki do BMW

Jeżeli w twojej “bawarce” szwankuje turbina, to polecamy zapoznać się z naszą ofertą nowych i regenerowanych turbosprężarek. W ofercie posiadamy ponad 100 turbosprężarek przeznaczonych dla pojazdów tej marki. Proces regeneracji Genesis GX zapewnia powrót właściwości i wytrzymałości turbosprężarki do poziomu porównywalnego z nowymi sprężarkami. Na regenerowane turbosprężarki dajemy 2 lata gwarancji. Jeżeli chcesz zregenerować turbo, bo twoje szwankuje lub chcesz podnieść moc, to zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, jak wybrać najlepsze turbosprężarki!

pokaz