Marka

Model

Rodzaj paliwa

Turbosprężarki Baudouin

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Masz wrażenie, że Twój agregat traci moc? Oddaj go w nasze ręce. Regenerujemy turbosprężarki do generatorów Baudouin, tym samym dając im drugie życie.

Generatory Baudouin – kompleksowa naprawa turbosprężarek

Agregaty Baudouin to profesjonalne urządzenia elektroenergetyczne, zapewniające samodzielne źródło prądu. Są wykorzystywane w wielu firmach i przedsiębiorstwach, niektóre z nich nadają się również do użytku domowego. Długotrwała eksploatacja agregatu bez profesjonalnego serwisowania może doprowadzić do uszkodzenia turbosprężarki i znacznej utraty mocy. W takiej sytuacji konieczna jest nasza pomoc. Oferujemy szybką i skuteczną regenerację turbosprężarek do generatorów Baudouin. Możliwe jest wykonanie usługi nawet w 24 godz.

Regeneracja turbo do generatora Baudouin

Posiadamy wiele modeli turbosprężarek, występujących w najpopularniejszych modelach agregatów. Do tematu naprawy podchodzimy kompleksowo – szczegółowo oceniamy stan turbosprężarki, dokładnie ją czyścimy, wykorzystując nowoczesne, nieinwazyjne metody, wymieniamy uszkodzone elementy i przeprowadzamy końcowe testy skuteczności. Dzięki temu mamy pewność, że regeneracja turbosprężarki przebiegła pomyślnie. Dodatkowo każdy klient otrzymuje od nas gwarancję na wykonane usługi.

Jeśli zależy Ci na naprawie turbosprężarki do generatora Baudouin, zgłoś się do nas.

pokaz