Marka

Model

Rodzaj paliwa

Turbosprężarki JCB

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Turbo CI39

Producent: IHI

Marka

Isuzu JCB Sumitomo

Więcej

Model

Industriemotor JS200 SH340F2

Więcej

Rodzaj paliwa

Diesel

Więcej
Gwarancja
24 Miesiące
Stan produktu
Wybierz wariant

Już od:

2 499,00 zł

Skuteczne i wytrzymałe maszyny znacząco przyspieszają wszelkie prace budowlane. Jeśli jednak zaczyna im brakować mocy, konieczna jest szybka diagnoza. Nasza firma specjalizuje się w naprawie turbin do maszyn marki JCB, abyś mógł wrócić do swoich obowiązków bez opóźnień.

Turbosprężarki do JCB

JCB, a dokładniej J C Bamford Excavators Ltd to brytyjskie przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji maszyn rolniczych i budowlanych, a także agregatów prądotwórczych. Pierwszy wysokoprężny, czterocylindrowy silnik wspomagany turbosprężarką powstał tam w 2004 r. Maszyny budowlane takie jak koparko-ładowarki JCB są bardzo popularne również w Polsce. Jeśli jesteś właścicielem jednej z nich i zauważyłeś wyraźny spadek mocy, prawdopodobnie winna jest uszkodzona turbosprężarka. Nasz zespół zajmuje się profesjonalną naprawą turbosprężarek do koparko-ładowarek marki JCB, która daje im nowe życie.

Regeneracja turbosprężarek do maszyn JCB

Dzięki turbosprężarkom silnik zyskuje większą moc bez konieczności zużywania większej ilości paliwa. Jest również bardziej przyjazny dla środowiska. Turbiny są jednak narażone na wiele szkodliwych czynników, takich jak np., wysoka temperatura. Czasem prowadzi to do uszkodzeń. Nasza firma oferuje szybką i niedrogą naprawę turbin do koparko-ładowarek marki JCB. Działamy, wykorzystując nowoczesne technologie oraz najlepszy sprzęt. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz szybki termin realizacji – regeneracja turbosprężarek do maszyn JCB jest możliwa już w 24 godziny. Każda przeprowadzona przez nas naprawa objęta jest 2-letnią gwarancją. 

pokaz