Marka

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Rodzaj paliwa

W tej grupie nie ma możliwości wyboru

Turbosprężarki Fiatallis

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Problemy ze sprzętem budowlanym mogą znacząco opóźnić pracę i wiązać się z dużymi stratami finansowymi. Jeśli więc silnik koparki zaczyna tracić moc, najprawdopodobniej należy poddać naprawie turbinę. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zajmujemy się profesjonalną regeneracją turbosprężarek do ładowarek i koparek Fiatallis.

Naprawa turbosprężarek do sprzętu budowlanego Fiatallis

Turbosprężarka to element układu napędowego, który zwiększa sprawność oraz moc silnika, za pomocą wtłaczanego do komory spalania dodatkowego powietrza. Jednak w związku z tym, że jest narażona na bardzo wysokie temperatury oraz intensywne drgania, czasem ulega uszkodzeniu. Nie oznacza to od razu konieczności wymiany. Doskonałą alternatywą jest regeneracja turbosprężarki. Oferujemy szybką i bardzo skuteczną naprawę turbosprężarek do sprzętu budowlanego Fiatallis.

Regeneracja turbosprężarki do koparki Fiatallis

Aby przywrócić prawidłowe funkcjonowanie turbosprężarki do ładowarek i koparek Fiatallis niezbędna jest specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie. Nasz zespół stosuje najnowsze, w pełni bezpieczne oraz niezwykle skuteczne metody naprawy, które sprawiają, że turbosprężarka znów działa jak nowa. Oferowana przez nas regeneracja turbosprężarki do koparki Fiatallis odbywa się już w ciągu 24 godzin, a praca objęta jest 2- letnią gwarancją.

pokaz