Marka

Model

Rodzaj paliwa

Turbosprężarki Fendt

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Niezawodne maszyny to podstawa dobrze prosperującego gospodarstwa rolnego. Jeśli więc Twój ciągnik ma wyraźny spadek mocy, konieczne jest sprawdzenie, czy turbosprężarka działa, jak należy. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia przeprowadzimy kompleksową regenerację.

Turbosprężarki do ciągników Fendt

Marka Fendt wyróżnia się mocną pozycją na rynku producenta maszyn rolniczych. Produkuje m.in. ciągniki, kombajny, prasy do belowania itp. Maszyny wyposażone w silnik wspomagane są przez zwiększające ich moc turbosprężarki. Dbając o potrzeby naszych klientów, oferujemy regenerację turbosprężarek do ciągników Fendt typu Farmer, Vario, oraz Favorit. Zapewniamy szybką obsługę i najwyższą jakość świadczonych usług.

Szybka naprawa turbo do ciągnika Fendt

Rozumiemy, jak problematyczne mogą być przestoje w pracy w gospodarstwie rolnym, dlatego naprawiamy turbosprężarki do ciągników Fendt już w 24 godziny. Dokładnie przygotowujemy turbosprężarki do regeneracji, m.in. poprzez czyszczenie w myjce ciśnieniowej i szkiełkowanie. Po usunięciu usterek testujemy wynik naszej pracy na trzech niezależnych urządzeniach. Na naszą pracę dajemy 2 lata gwarancji. Jeśli potrzebujesz regeneracji turbosprężarki do ciągnika Fendt nie zwlekaj, zgłoś się do nas. 

pokaz