Marka

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Rodzaj paliwa

W tej grupie nie ma możliwości wyboru

Turbosprężarki Hurlimann

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Twój ciągnik rolniczy nie działa z pełną mocą? Prawdopodobnie konieczna jest naprawa turbosprężarki. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalną regenerację turbosprężarek do ciągników Hurlimann w najniższej cenie.

Turbosprężarki do ciągników Hurlimann

Turbosprężarka to ważny element układu napędowego, zapewniający większą moc przy optymalnym spalaniu oraz poprawiający wyniki emisji szkodliwych substancji. Dzięki zastosowaniu ich w maszynach rolniczych praca jest bardziej efektywna, ekonomiczna oraz ekologiczna. Mimo wielu zalet turbosprężarki mają tendencję do uszkodzeń, szczególnie jeśli nie są prawidłowo eksploatowane. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej powierzyć naprawę turbosprężarek do ciągników nam.

Regeneracja turbosprężarek do ciągników Hurlimann

Regeneracja turbiny to złożony proces, do przeprowadzenia którego potrzebna jest odpowiednia wiedza oraz doświadczenie. Stosując nowoczesne metody i zaawansowaną technologię osiągamy najlepsze rezultaty, co potwierdza zadowolenie wielu klientów. Oferujemy regenerację turbosprężarek do ciągników Hurlimann Joker, XA, XB, XT95, XM100 oraz H50D. Każda zregenerowana przez nas turbosprężarka do ciągnika Hurlimann jest dokładnie testowana. W ten sposób uzyskujemy pewność, że jej działanie jest bezbłędne. Dodatkowo obejmujemy ją 2-letnią gwarancją. 

pokaz