Marka

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Rodzaj paliwa

W tej grupie nie ma możliwości wyboru

Turbosprężarki Gaz Truck

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Liczba pojazdów wyposażonych w turbosprężarki rośnie systematycznie. Dotyczy to nie tylko samochodów z wysokoprężnymi silnikami, ale również tych z silnikami benzynowymi. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ turbo pozwala na poprawę osiągów, bez równoczesnego zwiększania spalania. W turbosprężarki wyposażone są m.in. ciężarówki Gaz Truck.

Turbo do ciężarówek Gaz Truck

Kiedy turbina zaczyna szwankować, nie trzeba od razu wymieniać jej na nową. W zdecydowanej większości przypadków wystarczy naprawa. Regeneracja turbosprężarek jest złożonym procesem, jednak właściwe przeprowadzona przynosi bardzo dobre efekty. Nasz zespół specjalizuje się w naprawie i regeneracji turbosprężarek do ciężarówek Gaz Truck. Jeśli więc czujesz, że Twój pojazd zaczyna tracić moc, nie zwlekaj. Zgłoś się do nas.

Regeneracja turbosprężarki do ciężarówki Gaz Truck

Naprawa turbin to nasz specjalność. Pracujemy na najlepszych częściach i wykorzystujemy nowoczesne technologie. Przeprowadzamy wnikliwą diagnozę problemu i wieloetapową regenerację turbosprężarek zakończoną szczegółowymi testami, przeprowadzanymi na aż 3 niezależnych urządzeniach. Naprawa i regeneracja turbosprężarki do ciężarówki Gaz Truck objęta jest 24- miesięczną gwarancją. 

pokaz