Marka

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Rodzaj paliwa

W tej grupie nie ma możliwości wyboru

Turbosprężarki Bukh

Bezpłatny
transport w 24h*
30 dni
na zwrot lub wymianę
Darmowy przegląd
po 5- tys. km
Zamów do 15.30
paczkę nadamy dziś

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Twój traktor przestał działać w samym środku sezonu? Za pasem żniwa, a Ty nie masz odpowiedniego sprzętu do pracy? Zgłoś się do nas – zregenerujemy turbosprężarkę w najkrótszym możliwym czasie.

Turbosprężarki do traktorów Bukh – pomożemy nawet w trudnej sytuacji

Trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujące gospodarstwo rolne bez traktora. Jedną z najpopularniejszych i najchętniej użytkowanych marek jest Bukh. Duży, pojemny silnik traktora wymaga dobrze działającej turbosprężarki. Czasem zdarza się jednak, że ta odmawia współpracy właśnie wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna. Nie oznacza to jednak konieczności zakupu nowego ciągnika. Wystarczy skuteczna regeneracja turbosprężarki. Znajdziesz ją w naszej ofercie.

Naprawa turbosprężarki do traktora Bukh

Jesteśmy specjalistami w zakresie regeneracji turbosprężarek do różnorodnych pojazdów i urządzeń. Zapewniamy kompleksową obsługę, skutecznie rozpoznając i likwidując przyczynę usterki. Stosujemy najnowsze techniki pracy i zapewniamy aż 2- letnią gwarancję. Naprawa turbosprężarki do traktora Bukh w naszej firmie jest bardzo szybka – możliwe jest usunięcie problemu już w 24 godziny – oraz niedroga. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich właścicieli traktorów marki Bukh, których turbosprężarki nie działają zgodnie z oczekiwaniami.

pokaz